İNSAN KAYNAKLARI

KARİYER OLANAKLARI

DÖKSAN Isıl İşlem A.Ş., ısıl işlem, indüksiyon ve taşlama alanlarında kendini geliştirmek isteyen, yenilikçi ve ulusal ve uluslararası projelerde yer alabilecek, Malzeme ve Metalurji, Makine mühendislikleri ve Kimya alanlarında eğitim görmüş, dinamik ve yaratıcı elemanlarla çalışmaktan gurur duyar. Söz konusu faaliyet alanlarında, tecrübeli ekiplerimizle birlikte çalışmak isterseniz, lütfen bilgi@doksanisilislem.com adresine e-posta göndererek bize ulaşın.


İlginiz için teşekkür ederiz.


STAJ OLANAKLARI

Tesisimiz her yıl üniversite öğrencilerinin çalışmasına olanak sağlayarak deneyim kazanma fırsatı verir. Yaz dönemi boyunca üniversite öğrencilerine sağlanılan staj olanağı ile öğrencilere destek verip onları iş hayatına hazırlar. Staj imkanı ile öğrencilere kariyer planlaması ve hedefleri konusunda daha bilinçli karar verebilmelerine yardımcı olur.

Staj Başvuru Şartları
  • Lisans düzeyinde (dört yıllık fakülte) öğrenim görüyor olmak,
  • Başvuru tarihinde üçüncü sınıf öğrencisi olmak,
  • Stajının zorunlu olması,
  • Öğrenim gördüğü kurum tarafından staj süresince sigortasının yapılacağının taahhüt edilmesi

Yukarıda belirtilen başvuru şartlarını karşılayan öğrenciler, Haziran - Eylül döneminde staj yapmak üzere, 1 Şubat – 30 Mart tarihleri arasında başvuruda bulunabilirler. 1 Nisan tarihi itibarı ile başvuru kabulü durdurulur. Başvurular Nisan ayında değerlendirilir. Sonuçlar, staja kabul edilen/edilmeyen tüm adaylarla Mayıs ayının 2. ve 3. haftasında paylaşılır.


Şirketimizde staj yapmak için başvuruda bulunmak istiyorsanız lütfen bilgi@doksanisilislem.com adresine e-posta gönderiniz. Başvurunuz firmamız tarafından değerlendirilecek ve gerekli görüldüğü taktirde sizinle iletişime geçilecektir.