HAKKIMIZDA

Isıl işlem; otomotiv, iş makineleri, tarım makineleri, uzay, havacılık ve savunma sanayi gibi  sektörlerin üretim proseslerinde en önemli yere sahiptir. Parçanın nihai kullanım şartlarına kavuşabilmesi ve yüksek dayanım kazanması için vazgeçilmez bir unsurdur.

Metalurji ve Makine sektöründe 1989’den beri hizmet veren DÖKSAN ISIL İŞLEM ve ARGE MERKEZİ A.Ş., yeni teknolojik gelişmeler ve ihtiyaçlar doğrultusunda kendini geliştirerek ISIL İŞLEM sektörüne bilgi birikimi ve tecrübesiyle öncülük etmektedir.

DÖKSAN ISIL İŞLEM ve ARGE MERKEZİ A.Ş.’ de tüm işlemler, ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak yapılmakla birlikte, gelişen teknolojinin ve sektörün tüm gereksinimlerini karşılamaktadır. Otomotiv, iş ve tarım makineleri, uzay, havacılık, savunma sanayi, medikal ve tekstil sektörleri olmak üzere ülkemiz sanayisinin büyüme hızına cevap vermek amacıyla yenilikçi, yaratıcı tasarım ve çözümlerle Ar-Ge çalışmaları ve mühendislik uygulamalarının ışığında üretim politikasının belirlenmesi ve bu doğrultuda ISIL İŞLEM sektöründe belirli bir kaliteye ulaşılması DÖKSAN ISIL İŞLEM ve ARGE MERKEZİ A.Ş.’nin hedeflerindendir.

DÖKSAN ISIL İŞLEM ve ARGE MERKEZİ A.Ş. her zaman müşterilerinin taleplerini zamanında ve kaliteden ödün vermeden yerine getirmektedir.

 

YASAL BİLGİLER

Firma Ünvanı: DÖKSAN ISIL İŞLEM ve ARGE MERKEZİ A.Ş.

Şirket Merkezi: ASO 1. OSB, Uygurlar Caddesi No:3 06935 Sincan, Ankara - Türkiye

Yönetim Kurulu Başkanı: Gürkan Gençler

Taahhüt Edilen ve Ödenen Sermaye Miktarı: 25.000.000.- TL

Vergi Dairesi, Vergi Numarası:
Sincan Vergi Dairesi, 3110365193

Ticaret Sicil Numarası:73025 

Mersis Numarası: 0311036519300013

Bağımsız Denetim Firması: Aktan Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. (Vefa Deresi Sokak Gayrettepe İş Merkezi No:5/1 Şişli - İstanbul. 0212 274 1747, aktanymm@aktanymm.com)