AR-GE

DÖKSAN Isıl İşlem A.Ş. 23.05.2017 tarihinde Isıl İşlem sektöründe ilk ve tek Ar-Ge merkezi unvanını ve belgesini almaya hak kazanmıştır.  

DÖKSAN AR-GE Merkezi bünyesinde üniversite ve sanayi ön planda tutularak, bilim dünyasına yapılan projeler ile katkıda bulunulmakta,  aynı zamanda ısıl işlem sektöründe de yeniliklere imza atılmaktadır.

Ar-Ge merkezinde gerçekleştirilecek projelerin çalışmalarını yürüteceğimiz Ar-Ge laboratuvarımız mevcuttur. İşlemi bitmiş malzemelerin kontrolünü gerçekleştirecek ekipmanlarımız bulunmaktadır.

1 Adet Sıcak Bakalit Makinesi
1 Adet Rockwell Sertlik Ölçüm Aleti
1 Adet İki Gözlü Parlatma Makinesi
1 Adet Mikroskop
1 Adet Vickers Sertlik Ölçüm AletiAr-Ge Birimimiz

DÖKSAN Isıl İşlem A.Ş. 23.05.2017 tarihinde Isıl İşlem sektöründe ilk ve tek Ar-Ge merkezi unvanını ve belgesini almaya hak kazanmıştır.

DÖKSAN Isıl İşlem’de tüm işlemler, AS 9100 Standartı’na, Ulusal /Uluslararası ve TSE Kalite Standartlarına uygun olarak yapılmakta olup gelişen teknolojinin ve sektörün tüm gereksinimlerini karşılamaktadır.

DÖKSAN AR-GE Merkezi bünyesinde Üniversite ve Sanayi İşbirliği ön planda tutularak, bilim dünyasına yapılan projeler ile katkıda bulunulmakta,  aynı zamanda ısıl işlem sektöründe de yeniliklere imza atılmaktadır.

Başta otomotiv ve iş makineleri sektörleri olmak üzere ülkemiz sanayisinin büyüme hızına cevap verebilmesi , yenilikçi, yaratıcı tasarım ve çözümlerle Ar-Ge çalışmaları ışığında üretim politikasının belirlenmesi ve bu doğrultuda ISIL İŞLEM sektörüne belirli bir kalite çıtasının benimsetilmesi DÖKSAN A.Ş.’nin yegane hedefi olacaktır.

Ar-Ge Birimimiz